Illustration

Oleksandr Besklubyi

• CEO Graphic Design Studio A&M• Head of NOC department at Ukrainian Telecommunication Group• Резидент бізнес-клубу "Магія Ранку"

Експерт в графічному дизайні та маркетингу, з досвідом понад 8 років. Спеціалізуюся на розвитку брендів, креативних рішеннях та аналізу. Залишайте заявку та отримуйте першу консультацію безкоштовно.

Illustration

Oleksandr Besklubyi

  CEO Graphic Design Studio A&M
  Head of NOC Department at Ukrainian Telecommunication Group
  Резидент бізнес-клубу "Магія Ранку"

Експерт в графічному дизайні та маркетингу, з досвідом понад 8 років. Спеціалізуюся на розвитку брендів, креативних рішеннях та аналізу. Залишайте заявку та отримуйте першу консультацію безкоштовно.

Надаємо консультацію з питань:

 • Графічний дизайн та айдентика вашого бізнесу.

  Проаналізуємо дизайн вашого бренду та надамо поради щодо поліпшення та оптимізації.Ви отримаєте практичні поради та індивідуальні рекомендації, щоб ваш бізнес виглядав незабутньо.

 • Маркетингова стратегія та аналіз конкурентів.

  Проаналізуємо вашу маркетингову стратегію. Надамо поради та інструменти для подальших кроків розвитку вашого бізнесу, в залежності від вашої ніші.

 • Інфлюєнс маркетинг.

  Інфлюєнс маркетинг може допомогти вам підвищити увагу до вашого бренду та залучити нових клієнтів завдяки впливовим особистостям в вашій галузі.Маємо досвід в роботі більш ніж з 150 інфлюєнсерами різного класу. Розберемо як працювати з інфлюєнсерами, як аналізувати та взаємодіяти з ними. Допоможемо вам знайти та співпрацювати з інфлюєнсерами, які відповідають вашій цільовій аудиторії.

 • Веб-стратегія та оптимізація.

  Покращуйте ваш веб-сайт та забезпечте оптимізацію для пошукових систем.Розберемо як працювати з аналітикою та як правильно збирати онлайн метрики.

 • Розбір рекламних компаній.

  Ми готові надати вам ретельний розбір та аналіз ваших рекламних компаній. З нашою допомогою ви отримаєте глибоке розуміння того, як ваші рекламні ініціативи працюють і як їх можна покращити. Наш аналіз включатиме ефективність повідомлень, цільову аудиторію, розподіл бюджету та багато інших аспектів. Виходячи з цього, ми надамо вам рекомендації та стратегії для оптимізації ваших рекламних зусиль та досягнення кращих результатів.

Офіційні партнери

нашої студії →

Weblium partner A&M design studio
Award "Best Service Provider"
Hostiq partner A&M design studio